Kolonie i półkolonie 2014

KOLONIE PROFILAKTYCZNE

 

W bieżącym roku kolonie odbywają się Harcerskim Centrum Edukacji Ekologicznej w Funce, 89-606 Charzykowy w następujących terminach:

I TURNUS – 01.07.-10.07.2014

II TURNUS – 10.07.-19.07.2014

III TURNUS – 19.07.-28.07.2014

IV TURNUS – 28.07.-06.08.2014

V TURNUS – 06.08.-15.08.2014

Kolonie skierowane są do dzieci i młodzieży, które ukończyły 10 rok życia z terenu miasta Bydgoszcz.

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Zebranie organizacyjne rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonie profilaktyczne do Funki odbywają się w Bydgoskim Ośrodku Rehabilitacji, Terapii Uzależnień i Profilaktyki „BORPA” ul. Przodowników Pracy 12 o godz. 16.00 lub 18.00 dla poszczególnych turnusów w następujących terminach:

I TURNUS – 01.07.-10.07.2014 zebranie 25.06.2014

II TURNUS – 10.07.-19.07.2014 zebranie 07.07.2014

III TURNUS – 19.07.-28.07.2014 zebranie 16.07.2014

IV TURNUS – 28.07.-06.08.2014 zebranie 23.07.2014

V TURNUS – 06.08.-15.08.2014 zebranie 30.07.2014

Obecność rodziców/opiekunów na zebraniu obowiązkowa!

Prosimy o dokładne wypełnienie karty kolonijnej i dostarczenie do osoby wydającej kartę.

Ostateczny termin zwrotu kart:

I turnus – do 23.06.2014

II, III, IV, V turnus – do 01.07.2014

Niedostarczenie karty w wyznaczonym terminie jest równoznaczne z rezygnacją.

 

PÓŁKOLONIE PROFILAKTYCZNE „BORPA” 2014

W bieżącym roku półkolonie realizowane są pod tytułem ,,Zdrowe Wakacje 2014”.
Półkolonie realizowane są we współpracy z placówkami oświatowo-wychowawczymi np. szkołami, z instytucjami kultury oraz stowarzyszeniami z terenu miasta Bydgoszczy.

Dzieci oprócz programu wypoczynkowo-rozwojowego otrzymują 2 posiłki, w tym 1 ciepły (obiad).

Kadra pedagogiczno-profilaktyczna jest przeszkolona z zakresu przygotowania i realizacji programów merytorycznych, zasad organizacji oraz BHP.

HARMONOGRAM

I TURNUS – 01.07 – 15.07.2014 r.

1. SP nr 46, ul. Kombatantów 2

2. ZS nr 6, ul. Staroszkolna 12

3. ZSiP nr 1, ul. Stawowa 53

4. ZS nr 16, ul. Koronowska 74

5. SP nr 28, ul. Baczyńskiego 1

6. SP nr 10, ul. Śląska 7

7. ZS nr 34, ul. Zacisze 16

8. SP nr 37, ul. Gdańska 122

9. ZS nr 23, ul. Nakielska 273

10. ZS nr 30, ul. Jesionowa 3a

11. SP nr 66, ul. Berlinga 3

12. SP nr 58, ul. Gdańska 53a

13. ZS nr 24, ul. Puszczykowa 11

14. SP nr 9, ul. Tatrzańska 21

15. ZS nr 17, ul. Kapliczna 7

16. ZS nr 28, ul. Kromera 11

17. ZS nr 31, ul. Fordońska 17

18. ZS nr 36, ul. Bohaterów Westerplatte 2

19. ZS nr 27, ul. Sardynkowa 7

20. SP nr 48, ul. Waryńskiego 1

21. SP nr 18, ul. Pijarów 4

22. SP nr 36, ul. Średnia 98

23. Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3, ul. Granicza 12

 

II TURNUS – 16.07 – 30.07.2014 r.

 

1. ZS nr 18, ul. Hutnicza 89

2. SP nr 43, ul. Łowicka 45

 

dsc_0046dsc_0049dsc_0050dsc_0060dsc_0099dsc_0101dsc_0118dsc_0120dsc_0131dsc_0137dsc_0146dsc_0167dsc_0172dsc_0202dsc_0398dsc_0414dsc_0429dsc_0430dsc_0434dsc_0446dsc_0466dsc_0489dsc_0504dsc_0508dsc_0518dsc_0529dsc_0541dsc_0570dsc_0576dsc_0601dsc_0607dsc_0646dsc_0647

20140708_12121520140708_12402120140708_12412120140708_12413720140708_12580920140708_130028dsc_0154dsc_0159dsc_0168dsc_0178dsc_0184dsc_0196dsc_0244dsc_0257dsc_0793dsc_0801dsc_0808dsc_0810dsc_0818dsc_0824dsc_0826dsc_0827dsc_0835dsc_0850dsc_0856dsc_0867dsc_0881dsc_0892dsc_0897dsc_0899dsc_0917dsc_0929dsc_0931dsc_0975dsc_0984dsc_0989

 

BIP